Koła podporowe wózków widłowych i paletowych

W swojej ofercie posiadamy koła podporowe do wózków paletowych najpopularniejszych marek m.in. koła podporowe do wózków JungheinrichBTToyotaStill oraz inne. Jeśli nie jesteś pewny, jakie koło podporowe wybrać, zajrzyj do naszego działu Download, gdzie znajdziesz katalogi z częściami zamiennymi, bądź skontaktuj się z nami. Zapewniamy pełne doradztwo odnośnie właściwego doboru kół podporowych do Twojego wózka paletowego.

Aktywne filtry

Do pobrania

Szukasz katalogów lub schematów technicznych do pobrania? Sprawdź.

Koła podporowe wysokiej jakości

Długą żywotność oraz niezawodne działanie kół podporowych – bez potrzeby ich konserwacji – zapewnia w dużej mierze jego bieżnik. W ofercie Widlowe.pl znajdziesz rozwiązania, które spełniają najwyższe wymogi. Niezależnie od tego, czy interesują Cię koła podporowe z vulkollanu, poliuretanu, gumy – w naszym sklepie internetowym zamówisz je wszystkie. Każde z nich stworzone jest z wysokiej jakości materiałów, co daje Ci pewność, że koła podporowe posłużą przez długi czas.

To, co wyróżnia jeszcze naszą ofertę, to przekrój cenowy. Możesz wybierać spośród różnych propozycji – przykładowo kupisz u nas popularne koła podporowe do wózków widłowych marki Jungheinrich już za około 50 złotych. Jeśli ten wariant wyda Ci się za drogi, możesz skontaktować się z naszym doradcą. Podpowie Ci, czy jest jakiś zamiennik w niższej cenie, który możesz wykorzystać do swojego modelu wózka widłowego.

Ekspresowa dostawa kół podporowych

Wiesz już, że mamy bogaty wybór kół podporowych w różnych przedziałach cenowych i że proponujemy Ci jedynie wysokiej jakości rozwiązania. Dlaczego warto jeszcze skorzystać z naszej oferty?

Mottem naszego sklepu internetowego jest „Dziś zamawiasz - jutro otrzymujesz” i każdego dnia staramy się tę dywizję spełnić. W naszym sklepie internetowym słyniemy z ekspresowej dostawy – nieważne, czy zamawiasz koła podporowe, napędowe czy rolki nośne, wybierając produkty z naszego sklepu, masz pewność, że dostaniesz je w maksymalnie krótkim czasie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że czas to pieniądz, a awaria wózka widłowego może być stratą finansową dla Twojej firmy, dlatego też dbamy o to, abyś dostał produkt jak najszybciej to możliwe.

Właściwości kół podporowych do wózków widłowych

Niezwykle istotne jest, aby dla bezpiecznej pracy wózków widłowych korzystać wyłącznie z najlepszych jakościowo części zamiennych. W ofercie sklepu widłowe.pl znajdują nowoczesne koła podporowe z trwałym bieżnikiem. Są cichobieżne i nie niszczą ani nie brudzą podłoża. Wyróżniają się niewielkim oporem toczenia oraz są odporne na ścieranie, przecięcie i dalsze rozdzieranie. To starannie dobrana oferta kół podporowych, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Pomoc w doborze odpowiednich kół podporowych

Jeśli nie wiesz, które koła podporowe sprawdzą się w posiadanym przez Ciebie modelu wózka widłowego, skontaktuj się z nami. Nasi doradcy pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie w przystępnej dla Ciebie cenie. W sytuacji, w której któregoś z produktów nie będzie na naszym magazynie, postaramy się go zamówić jak najkrótszym czasie, o ile będzie taka możliwość.