Impco

LPG IMPCO - części i materiały eksploatacyjne

Wybór instalacji gazowej wózka widłowego pozwala rewelacyjnie zoptymalizować koszt utrzymania maszyny. Wózek widłowy z instalacją LPG IMPCO jest z zasady tańszy niż wybór elektrycznego wózka widłowego i pomimo początkowych, poniesionych kosztów instalacji – szybko są one zwracane w trakcie eksploatacji. Szukają Państwo sprawdzonych komponentów do instalacji gazowej wózka widłowego? Zależy Wam na wysokiej jakości? Warto wybrać części LPG renomowanej firmy Impco! Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

Aktywne filtry

Do pobrania

Szukasz katalogów lub schematów technicznych do pobrania? Sprawdź.

 

Wózek widłowy z instalacją LPG IMPCO – szereg korzyści

Wózek widłowy to maszyna, bez której wiele firm obecnie nie wyobraża sobie właściwego funkcjonowania. Jest to jeden z najlepszych rozwiązań do transportu wewnętrznego, co wiąże się z tym, że najczęściej wózki widłowe wykorzystywane są w pomieszczeniach zamkniętych. To dlatego nie mogą być to maszyny z silnikiem Diesla. Odpowiedzią są właśnie instalacje LPG, które nie tylko są bezpieczniejsze i zdrowsze dla pracowników, ale też czystsze i mniej ingerujące w środowisko naturalne. Takie maszyny nie emitują spalin, które w głównej mierze zawierają sadzę – główny czynnik znacznego brudzenia ścian, czy innych powierzchni płaskich. Dodatkowo, jak już zostało wspomniane, instalacja LPG znacznie obniża koszty eksploatacji urządzenia, co pozwoli stworzyć spore oszczędności w budżecie firmy. Warto postawić na sprawdzonych producentów komponentów LPG takich, jak IMPCO, by cieszyć się sprawnym i bezawaryjnym wózkiem widłowym przez wiele lat.

LPG IMPCO – jakość i doświadczenie

Amerykańska firma IMPCO posiada ponad 50 lat doświadczenia w branży i bardzo szybko uzyskała status światowego lidera w zakresie gazowych systemów paliwowych, a także alternatywnych paliw i komponentów systemów silników. Swoje rozwiązanie dedykuje szerokiemu zakresowi zastosowań przemysłowych napędzanych silnikami spalinowymi. IMPCO od początku istnienia zajmuje się produkcją, rozwojem oraz dystrybucją produktów, dzięki którym silniki spalinowe mogą pracować taniej oraz czyściej. Jest to niezwykle ważne, gdyż taka polityka doskonale sprzyja niezależności energetycznej oraz dbałości o ochronę środowiska naturalnego. Firma przykłada dużą wagę do sprostania wysokim wymaganiom i oczekiwaniom klientów, przy jednoczesnym spełnianiu norm emisji rządowych stosowanych w transporcie, przemyśle, przemyśle ogrodniczym, dużych i małych silnikach stacjonarnych i rynkach energetycznych.

LPG IMPCO – bogaty wybór części

W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór komponentów do LPG IMPCO. Nasz asortyment tworzą m.in. kolanka, mieszalniki, parowniki, kompletne filtry gazu, czy zawory. Dodatkowo w sprzedaży posiadamy także praktyczne zestawy naprawcze m.in. filtrów, mieszalników, czy parowników. Części LPG amerykańskiej firmy IMPCO charakteryzują się wysoką jakością, trwałością oraz niezawodnością.

Widlowe.pl – najlepsze komponenty do LPG IMPCO

W naszym profesjonalnym sklepie można dostać nie tylko wysokiej jakości komponenty do instalacji gazowych renomowanej firmy IMPCO, ale także inne niezbędne części zamienne do wózków widłowych i paleciaków, które sprawiają, że codzienna praca jest jeszcze bardziej efektywna i szybka. Na pierwszym miejscu zawsze jest dla nas najwyższa jakość. Dokonując zakupu w naszej hurtowni części do wózków widłowych, mogą być Państwo pewni, że otrzymają najlepszy produkt w najbardziej korzystnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą LPG IMPCO!