Wtyczki/Gniazda

Wtyczka do wózka akumulatorowego

W poniższym dziale prezentujemy naszą ofertę wtyczek i gniazd do wózków akumulatorowych. Oferujemy wyłącznie produkty sprawdzonych marek, takich jak Anderson, Rema czy Saab, pasujące m.in. do wózków Jungheinrich, BT, Linde, Still czy Rema.

Aktywne filtry

Do pobrania

Szukasz katalogów lub schematów technicznych do pobrania? Sprawdź.

Konektory prądowe wózka widłowego

Anderson

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę konektorów prądowych marki Anderson, pasujących do przewodów do aż 107 mm2, o dopuszczalnych prądach dla obudowy do 350A. Wtyczka Anderson to jednocześnie gniazdo – złącza te nie mają podziału gniazdo/wtyczka, należy więc używać dwóch, takich samych konektorów. Odpowiednie dopasowanie ułatwiają kolory obudów – należy podłączać wyłącznie złącza o tej samej barwie.

Rema

Dysponujemy również gniazdami i wtyczkami marki Rema – produkty tej marki wyróżniają się kwasoodpornością, ponadto, zarówno w gnieździe, jak i wtyczce Rema wykorzystywane są wysokiej jakości, miedziano-srebrne wtyki. Gniazda i wtyczki Rema dostępne są w wersji z rączką lub bez.

Akcesoria do gniazd i wtyczek do wózka akumulatorowego

Oferujemy również akcesoria do wtyczek i gniazd do wózka akumulatorowego, takie jak m.in. odpowietrzniki czy uchwyty. Jeśli masz problem z dopasowaniem odpowiedniego produktu do Twojego wózka, zachęcamy do kontaktu – pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniego gniazda lub wtyczki.

Poznaj naszą ofertę i zamów gniazdo lub wtyczkę do wózka akumulatorowego już dziś!