Dokonując zakupów w sklepie internetowym widlowe.pl można skorzystać z następujących form płatności:

Płatność elektroniczna

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24 – PayPro S.A. ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań. Serwis Przelewy24 umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24.

Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność.

Lista banków obsługiwanych przez serwis Przelewy24:

Akceptowane metody płatności

Możesz zrealizować płatność przy użyciu karty kredytowej w systemie VISA   jak i MASTER CARD    . W celu dokonania płatności przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie oraz posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC.

Serwis Przelewy24 opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

PayPal

Możesz płacić online za pomocą hasła PayPal bez podawania informacji finansowych. Twoje dane są zaszyfrowane i nie są w pełni ujawniane sprzedającym. Ponadto kwalifikujące się zakupy są objęte programem ochrony kupujących.

Przelew bankowy

Przedpłatę za zamówiony towar zrealizować możesz również za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego na wskazany rachunek.

Dane do przelewu:
TECHNOZBYT S.C. JANUS
Ul.Poniatowskiego 11/3
40-055 Katowice
Numer konta: ING Bank Śląski PL  19105013311000002213408061

Płatność przy odbiorze

Wybierając formę płatności przy odbiorze, za zamówione towary zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki.

iMoje

Możesz wybrać następujące formy płatności za zamówione Towary: Płatności BLIK, karta płatnicza, przelew elektroniczny poprzez zewnętrzny system płatności imoje, obsługiwany przez firmę ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach.