Akumulatory do wózków widłowych

Oferujemy najnowsze i najlepsze akumulatory do wózków widłowych. W ofercie posiadamy akumulatory trakcyjne do zasilania wózków lub akumulatory zasilające wagę oraz akcesoria.

Akumulatory i akcesoria do wszystkich zastosowań

Nasza oferta obejmuje akumulatory do wózków widłowych najpopularniejszych marek, takich jak Jungheinrich, Toyota czy BT. Oferujemy wysokiej jakości baterie trakcyjne, charakteryzujące się wysoką żywotnością, niskim poziomem samorozładowania oraz stosunkowo krótkim czasem ładowania. Ponadto, akumulatory z naszej oferty są w pełni bezpieczne w użytkowaniu oraz odporne.

Dysponujemy m.in. żelowym akumulatorem do wózka widłowego Jungheinrich, idealnym do stosowania w przemyśle chemicznym, spożywczym i farmaceutycznym – podczas jego eksploatacji gazowanie jest nieznaczne, a także nie występuje ryzyko skażenia i korozji dzięki żelowym elektrolitom. Naszą ofertę uzupełniają ponadto akumulatory zasilające wagę wózka widłowego, a także akcesoria, m.in. złączki do przewodów wodnych baterii trakcyjnej.

Aktywne filtry

Akumulator

kod produktu: BT548
Cena 890,10 zł
(netto: 723,66 zł)
Do pobrania

Szukasz katalogów lub schematów technicznych do pobrania? Sprawdź.

Czy warto dbać o akumulatory do wózków widłowych?

W trakcie planowania przystąpienia do czynności ładowania akumulatora do wózka widłowego należy zwrócić szczególną uwagę na to, aby nie był on w rozładowany całkowicie. Nawet jeżeli bateria nie będzie użytkowana przez dłuższy okres, nie można dopuścić do jej całkowitego rozładowania. Z tego powodu powinno ładować się ją przynajmniej raz na 30 dni. Dzięki temu zachowamy baterię w dobrym stanie, także przedłużymy jej żywotność. Pamiętajmy o tym, że pozytywny wpływ na ograniczenie i spowolnienie procesu samowyładowania się akumulatora do wózka widłowego, ma przechowywanie go w chłodnym i suchym miejscu. Akumulatory do wózków widłowych to niezwykle istotne elementy ich budowy, bowiem bez nich funkcjonowanie wózków elektrycznych byłoby całkowicie niemożliwe. Poprawna eksploatacja może zapewnić długą żywotność akumulatora i jego długą, wydajną pracę. Z tego powodu dbanie o właściwy stan techniczny baterii jest rzeczą obowiązkową.

Eksploatacja akumulatorów w wózkach widłowych

Wózki widłowe należą do grupy wewnętrznych środków transportu, biorąc udział w wielu czynnościach przemysłowych i produkcyjnych, co zwiększa prawdopodobieństwo narażenia podzespołów i zespołów wózka widłowego na nadmierną eksploatację. Analiza warunków eksploatacyjnych (w tym elektrycznych) pozwala na wdrożenie działań chroniących wózki widłowe przed wpływem czynników zewnętrznych. Akumulatory do wózków widłowych zasługują na szczególną uwagę ich użytkowników - wpływają one bezpośrednio na własności eksploatacyjne całego systemu. Opracowanie strategii dbania o środek transportu pozwala osiągnąć podstawowe wymagania stawiane akumulatorom do wózków widłowych - długą żywotność, optymalną energię, możliwość działania w zróżnicowanym zakresie temperatur, dużą moc właściwą czy odporność na uszkodzenia.

Problem z doborem baterii? Skontaktuj się z nami!

Nie masz pewności, jaki akumulator pasuje do Twojego wózka widłowego? Chcesz mieć 100% pewność, że wybrana bateria sprawdzi się w danym środowisku pracy? Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami klienta – odpowiedzą oni na wszystkie pytania i fachowo pomogą Ci w doborze odpowiedniego produktu.

Gwarancja ekspresowej wysyłki

Nasza oferta to nie tylko wiodące baterie do wózków widłowych, ale również konkurencyjne ceny i szybkie, terminowe dostawy. Chcesz otrzymać baterię trakcyjną jak najszybciej? Złóż i opłać zamówienie w naszym sklepie do godziny 15, a akumulator do wózka widłowego otrzymasz już następnego dnia roboczego!

FAQ

  1. Od jakich producentów oferujemy akumulatory do wózków widłowych?

    W naszej ofercie znajdują się akumulatory od producentów takich jak: Jungheinrich, Toyota czy BT.

  2. Jaki jest czas dostawy?

    Nasz sklep charakteryzuje się szybkimi i terminowymi dostawami. Jeżeli złożysz i opłacisz zamówienie w naszym sklepie do godziny 15, akumulator do wózka widłowego otrzymasz już następnego dnia roboczego.

  3. Jaki jest najlepszy akumulator do stosowania w przemyśle chemicznym, spożywczym i farmaceutycznym?

    Proponujemy żelowy akumulator do wózka widłowego Jungheinrich.

  • Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło