Koła napędowe do wózków widłowych i paletowych

Poszukujesz solidnych kół napędowych? Nie wiesz, gdzie znajdziesz sprawdzonego dostawcę? Skorzystaj z szerokiej oferty sklepu internetowego widlowe.pl – największego niezależnego dystrybutora części zamiennych do wózków paletowych w Polsce.

Aktywne filtry

Do pobrania

Szukasz katalogów lub schematów technicznych do pobrania? Sprawdź.

 

Solidne koła napędowe w atrakcyjnej cenie

Dzięki sprawdzonym i pewnym kołom napędowym wózek widłowy będzie bezawaryjnie i efektywnie jeździł przez długi czas. Przedstawiamy Państwu ofertę kół napędowych do wózków widłowych najpopularniejszych marek m.in. oryginalne koła do wózków widłowych Linde, Jungheinrich, BT, Toyota, Still, Crown, Rocla, Nissan, Atlet, Mitsubishi. W naszym asortymencie znajdują się części zamienne najwyższej jakości, dostarczane przez uznanych producentów. Zapewniamy pełne doradztwo odnośnie właściwego doboru kół napędowych do Twojego wózka widłowego. W naszym sklepie internetowym znajdziesz również koła podporowe i ładunkowe, a także zestawy kół i rolek. Oferowane przez nas koła napędowe do wózków widłowych wykonane są z różnych materiałów m.in. vulkollanu, poliuretanu, gumy, nylonu i inne. Nasz fachowy zespół obsługi klientów będzie na bieżąco informował o stanie Państwa zamówienia na każdym etapie realizacji. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości! U nas otrzymują Państwo najwyższej jakości produkt w optymalnej cenie!

Zaufaj ekspertom – wybierz koła napędowe z widlowe.pl!

Dystrybucją akcesoriów i części zamiennych do wózków widłowych i paleciaków zajmujemy się od przeszło dwudziestu lat. To wieloletnie doświadczenie pozwala nam każdego dnia oferować Państwu najwyższej jakości produkty w najlepszych cenach. Naszymi dostawcami są tylko znani i renomowani na rynku producenci m.in. firma Stellana. Oferujemy części do wózków Jungheinrich, a także stosowanych jako fabryczne wyposażenie w wózkach widłowych i ręcznych wózkach paletowych ATLET, BT, Toyota, Rocla, Kion Group (Linde i Still). Dbamy o zadowolenie i satysfakcję naszych klientów. Cieszymy się zaufaniem firm serwisowych oraz użytkowników wózków widłowych i paletowych (np. firm działających w różnych gałęziach przemysłu handlu i usług). Nasza strategia jest prosta i przejrzysta, a od początku naszego istnienia staramy się ją konsekwentnie realizować. Liczą się dla nas nie tylko dobre ceny, ale przede wszystkim wyjątkowa jakość oferowanych części zamiennych do wózków m.in. kół napędowych. Na naszym magazynie znajdują się tysiące części, a jeżeli wybrana przez Państwa część nie jest dostępna „od ręki” to mogą mieć Państwo pewność, że zostanie ona dostarczona w najkrótszym, możliwym czasie. Zawsze dostarczamy zamówienie „na czas” i jest to nasz powód do dumy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą kół napędowych i pozostałych części zamiennych!