Koła i rolki

Kółka i rolki do paleciaka

W poniższym dziale prezentujemy naszą ofertę rolek i kółek do paleciaków najpopularniejszych marek, takich jak m.in. Jungheinrich, BT, AC, Still, Toyota, Linde czy Yale. W naszym sklepie zakupisz koła napędowe, koła podporowe oraz koła i rolki nośne, a także kompletne zestawy kół i rolek. Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, pochodzące od sprawdzonych producentów. Złóż i opłać zamówienie jeszcze dziś do godziny 15, a niezbędne rolki do paleciaka otrzymasz już następnego dnia roboczego.

Aktywne filtry

Do pobrania

Szukasz katalogów lub schematów technicznych do pobrania? Sprawdź.

Kółka do paleciaka w naszej ofercie

Nasza firma jest liderem sprzedaży kółek do paleciaków na polskim rynku. Wyróżnia nas największa i najszersza oferta tych elementów, dostępnych od ręki i w wyjątkowo konkurencyjnych cenach. Ponadto, jesteśmy wyłącznym dystrybutorem kół do paleciaka STELLANA w Polsce. Produkty tej szwedzkiej marki charakteryzują się najwyższą jakością, wydajnością oraz najniższymi kosztami eksploatacji.

Rolki do paleciaka

W naszym sklepie znajdziesz idealnie dopasowane do specyfiki Twojego wózka paletowego - rolki do paleciaka bądź kółka o różnorodnych rozmiarach, wykonane z takich materiałów jak poliuretan, poliamid, guma, nylon czy aluminium. Wszystkie oferowane przez nas rolki do wózków paletowych są oryginalne, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo i bezawaryjną pracę wózka, w którym zostaną zamontowane, a także jego idealną przyczepność, stabilność toru jazdy oraz skuteczne hamowanie.

Wysokiej jakości części zamienne

Klientom oferujemy zarówno kółka do paleciaków, jak i rolki do paleciaków spełniające obowiązujące normy jakościowe typowe dla danej branży. Określone w ten sposób niezawodność, trwałość, wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania gwarantują produktom spełnienie właściwości użytkowania. Ujednolicenie i standaryzacja specyfiki rolek i kółek do paleciaków pozwala na zagwarantowanie klientowi, że inwestuje w najwyższą jakość.

Kółka do wózków paletowych - jakie wybrać?

Jeśli nie masz pewności, czy dane rolki lub koła do wózków paletowych są odpowiednie dla Twojego wózka, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Oferujemy pełne doradztwo w doborze kół do paleciaków. Z naszymi doradcami sprzedaży możesz skontaktować się telefonicznie bądź e-mailowo. Na naszej stronie znajdziesz ponadto formularze pomocnicze do identyfikacji części, katalogi elementów oraz schematy ręcznych paleciaków, które ułatwią Ci wybór pasujących do Twojego wózka rolek do paleciaka.